Hakkımızda

ALUDER Alüminyum 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heycanını duyar.

Gün geçtikçe Alüminyum’un kullanımı daha hafif, daha sağlam, uzun ömürlü ve sonuçta daha ekonomik olmasından dolayı tercih edilmektedir.

Firmamız ALUDER Alüminyum olarak yeni bir firma olsada tecrübelerimiz eskiye dayanmaktadır. AKSARAY Organize Sanayi bölgesinde 5000 m2’lik alan üzerine kurulmuş uzman kadromuzla alüminum profil konusunda üretim yapan şirketimiz;  duşakabin, sineklik, menfez, kepenk, sanayi profilleri ve müşteri alebine göre profil üretimi yapmaktadır. Son teknoloji ile donatılmış 1100 tonluk Extrüzyon pres hattı ile yılda 3.000 ton profil üretme ve 2.000 ton elektrostatik toz boyama kapasitesine sahiptir ve bu üretim kapasitesini arttrmayı hedeflemektedir.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

Firmamız orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede alüminyum sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

ALUDER Alüminyum’un değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmete hizmette dürüstlük ve kalitedir, prensibiyle çalışan ALUDER Alüminyum gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

ALUDER ALÜMİNYUM PROFİL

İNŞAAT SAN. Ve TİC: LTD: ŞTİ.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis